Wat: Cars & Coffee
Datum: zondag 3 mei 2026
Tijdstip: 12.00 - 14.30 uur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CARS & COFFEE
Een motorkap die opengaat. De diepe brom van een motor die even wordt gestart. Blinkend chroom, strak gepoetste lak en liefhebbers die elkaar vinden in gedeelde verhalen. Ook dit jaar is Cars & Coffee weer terug op het Feestweiland. Een gezellige middag in de buitenlucht waar je je ogen uitkijkt aan heel veel moois op wielen.
Voor bezoekers: kijken, kletsen en koffie
Op zondag 3 mei vanaf 12.00 uur verandert het Feestweiland in een ontmoetingsplek voor autoliefhebbers. Je vindt er oldtimers, sportwagens, cabrio’s, pick-up trucks, motoren en andere opvallende verschijningen. Neem de tijd om alles van dichtbij te bewonderen, maak een praatje met de eigenaren en geniet van een kop koffie of iets anders. Laagdrempelig en voor iedereen toegankelijk.
Voor eigenaren: zet jouw trots in de spotlights
Heb jij een bijzondere 2-, 3- of 4-wieler? Dan is dit hét moment om die te laten zien aan andere liefhebbers.
Meld je vooraf aan via het formulier onderaan deze pagina. Dan houden wij een plek voor je vrij op het terrein.
Sluiting aanmelding: 3 mei om 12.00 uur.
Let op
Bij slecht weer wijken we mogelijk uit naar een alternatieve locatie in het dorp. Houd daarom de socialmediapagina’s van Stichting SLOEP in de gaten voor updates.
Stichting SLOEP, Loosdrecht heeft heel veel mogelijkheden. Wist u, dat SLOEP ongeveer 200 vaste vrijwilligers heeft?