2 mei 2026

inschrijven zeskamp

Wat:            Zeskamp
Datum:      Zaterdag 2 mei 2026
Tijd:            13.00 - 16.00 uur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Update 14 april 2026: de inschrijving is inmiddels vol

ZESKAMP
Je hoort het startsein. Je team schiet vooruit. “Links! Links!” roept iemand. Een ander denkt dat het rechts is, en voor je het weet is het chaos. Er wordt gelachen, goed bedoelde adviezen gegeven en fanatiek gediscussieerd. En ja, de kans is groot dat je ergens een nat pak oploopt. Dit is de Zeskamp en jij kunt erbij zijn met jouw team.

Zes keer alles geven
Het programma bestaat uit zes onderdelen. Je moet schakelen, slim samenwerken en alles geven. Niet alleen voor de winst, maar ook voor dat moment waarop alles klopt en je samen over de finish komt. Hoe de onderdelen er precies uitzien? Dat blijft een goed bewaard geheim. Je ontdekt het als je aan de start staat.

Schrijf je team snel in
Jullie hebben elkaar nodig. De snelle. De sterke. De strateeg. De fanatiekeling. De lolbroek. De motivator. Ieder team bestaat uit minimaal zes personen (16+). Zin in? Mobiliseer je vrienden, collega’s of buren op en schrijf je team in via onderstaand formulier.
Let op: er is ruimte voor zes teams en dit onderdeel is altijd snel vol.
Sluiting inschrijving: zodra er 6 teams zijn en uiterlijk 20 april.

P1440178 Zeskamp

Sponsors Stichting SLOEP. Kijk ook op de "Sponsors" pagina. Daar zijn de logo's gelinkt naar de websites van de sponsors.

Stichting SLOEP, Loosdrecht heeft heel veel mogelijkheden. Wist u, dat SLOEP ongeveer 200 vaste vrijwilligers heeft?

Contact