Feest-Herdenkingsweek

Feest en Herdenking 27 april - 5 mei 2018


Ridder Bart ter Herkel

Op 26 april 2018 is oud-voorzitter van Stichting SLOEP geridderd.

Klik hier om naar de slideshow van Edgar te gaan met foto's van de uitreiking en (ingetogen) huldiging bij SLOEP.


 

27 april 2018 Koningsdag fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "lawaaiwedstrijd" van Ruben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "lawaaiwedstrijd" van Hans. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Vrijmarkt" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Vrijmarkt" van Ruben. 

Klik hier voor de foto slideshow van het "Feestterrein" van Ruben. 

Klik hier voor de foto slideshow van het "Feestterrein" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Zandberg van Everts" van astrid. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Renga Honden Show" van Astrid. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Paardenshows" van Astrid. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Kinderspellen" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Schminkcircus" van Edgar. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Kinderdisco" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van het "Polsstokspringen" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Prutrace" van Edgar. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Prutrace" van Astrid. 


Uitslagen 27 april 2018

Uitslag van de Lawaaiwedstrijd 

  1. De Gouden Koets met beveiliging door Lisa en Joris Groot en Timo, Jurre en Esmee Buffing
  2. De loopfiets mét bestek door Krijn van Tiel
  3. De feestelijke koningsskelter door Sofie en Donna Visscher

Uitslag van het WK Polsstokspringen

Junioren:

Meisjes

  1. Luisa van der Leij (3.70m)

Jongens:

  1. Yazz de Boer (5.40m)
  2. Jaron Mol (5.20m)
  3. Finn Graper (4.70m)

Senioren:

Heren

  1. Johan Zeldenrijk (8.70m)
  2. Floris Dukel (8.60m)
  3. Jaap van Zijtveld (8.30m)

Uitslag van de Prutrace

Meisjes

  1. Melle ten Holter
  2. Elise Krommenhoek
  3. Filine ter Denge

Jongens

  1. Riveau Hooijen
  2. Bram Hink
  3. Lucas van Berkel

 

28 april 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "Loosdrecht Lekker Sportief" markt" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Zeskamp" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Zeskamp" van Marjolijn. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Ronde van Loosdrecht" van Ben. 


Uitslagen 28 april 2018

Uitslag van de Zeskamp 

  1. "TGL" (TrainingsGroep Loosdrecht (schaatsen))
  2. "Bij elkaar geraapt Zootje"
  3. "Crossfit Hilversum"

Uitslag van de Ronde van Loosdrecht

Klik hier voor alle uitslagen van de "Ronde van Loosdrecht 2018" (een PDF opent in een nieuw venster).


 

29 april 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "SLOEP Rally en Maaltijd er na" van Ben. 


Uitslagen 29 april 2018

SLOEP Rally 2018

Klik hier voor de uitslagen van de SLOEP Rally 2018 (een PDF opent in een nieuw venster). 


 

30 april 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van het "Hutten bouwen" van Edgar. 


 

1 mei 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "Ouderenmiddag" van Edgar. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Ouderenmiddag" van Ruben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Ouderenmiddag" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Super Bingo" van Ruben


 

2 mei 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "Knutselmarathon" van Astrid. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Jeugdzeskamp" van Ruben. 


 

3 mei 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "WK Voetbal" van Ruben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Badbeestjes Race" van Ruben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Korenavond" van Ruben. 


4 mei 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "Dodenherdenking " van Ben. 


mei 2018 fotoslideshows

Klik hier voor de foto slideshow van de "Feestweekmarkt" van Ben. 

Klik hier voor de foto slideshow van de "Feestweekmarkt" van Ruben. 


 

Uitslagen SLOEP Loterij en Jubel Spel

De prijzen kunnen vanaf dinsdag 15 mei 2018 bij Drukkerij Ten Herkel, De Zodde, Loosdrecht opgehaald worden.

Winnaars van de SLOEP Loterij

1ste prijs              2259
2de  prijs              0333
3de prijs               0469
4de prijs               0177
5de prijs               3798
6de prijs               2463
7de prijs               3129
8ste prijs              0742
9de prijs               3379
10de prijs             0207
11de prijs             0077
12de prijs             1121
13de prijs             3832
14de prijs             3435
15de prijs             1550
16de prijs             1854
17de prijs             3220
18de prijs             2452
19de prijs             2128
20ste prijs            1922
21ste prijs            2141
22ste prijs            1130

Winnaars van het jubelspel:

1ste prijs             Anita Schenk-van Hees
2de prijs              Leonie Winkelhorst
3de prijs              Anne van Henten
4de prijs              Danielle Uijterlinde
5de prijs              Martijn van Wonderen
6de prijs              Tom de Wit
7de prijs              Rowan Nagtegaal
8ste prijs              Marit Ruiter
9de prijs              P. Zeldenrijk
10de prijs            Richard Kalf
11de prijs            Pien Zagt
12de prijs            Annebet Mobach
13de prijs            Susanne Lamme
14de prijs            Yvonne Verhoef
15de prijs            E. Zeldenrijk
16de prijs            Marijke van Henten
17de prijs            Jan Lamme
18de prijs            Remco van Kooi
19de prijs            Co Verhoef
20ste prijs            Henny Winkelhorst
21ste prijs            Petra Schenk