Feest- en herdenkingsweek 2019

Feest en Herdenking 27 april - 5 mei 2019

 

24-25 april 2019 fotoslideshow van de opbouw van het Feestweiland

 

Klik hier om naar de slideshow van Ben en Hans van de opbouw van het Feestweiland en de Feesttent te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Hans van de opbouw van het Feestweiland en de Feesttent te gaan.


26 april 2019 fotoslideshow van de Feestavond

 

Klik hier om naar de slideshow van Edgar van de Feestavond in de Feesttent te gaan.


27 april 2019 Koningsdag

 

Klik hier om naar de slideshow van Hans van de lawaaiwedstrijd te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Ben van het middagprogramma te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Cora van het middagprogramma te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Cora van de Kleedjesmarkt te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Miranda van het middagprogramma (o.a. polsstokspringen) te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Edgar van het Schminken te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Hans van de Kindermarkt te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Hans van het Polsstokspringen te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Hans van het Schminken te gaan.

 

Uitslag Lawaaiwedstrijd

1. Carice de Vries
2. Maud van 't Klooster
3. Ties de Vos

Uitslag Poslstokspringen

1. Johan Zeldenrijk
2. Jaap van Zijtveld
3. Koen van Zijtved


28 april 2019 

 

 Klik hier om naar de slideshow van Edgar van de SLOEP Rally te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Hans van de SLOEP Rally te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Cora van de SLOEP Rally te gaan.

 Klik hier voor de uitslagen van de 15e SLOEP Rally 2019 (een PDF opent in een nieuw venster). 

 


29 april 2019 

 

 Klik hier om naar de slideshow van Cora van het Huttenbouwen te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Hans van het Huttenbouwen te gaan.

 


30 april 2019 

 

 Klik hier om naar de slideshow van Cora van diversen overdag te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Hans van de Badbeestjesrace te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Ben van de Badbeestjesrace te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Hans van de Jeugdzeskamp te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Ben van de Jeugdzeskamp te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Edgar van de Hollandse Avond te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Miranda van de Hollandse Avond te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Hans van het Feestweiland en -tent te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Ben van het Kettingzagen te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Ben van de Panna Knock Out te gaan.

 

 Uitslag Bootjes

1. Tygo
2. Indira
3. Daniet x michael

Uitslag Bandeendjes

1. Julia
2. Tygo
3. Yara


1 mei 2019 

 

 Klik hier om naar de slideshow van Cora van Bonte Middag voor ouderen en de Sterwandeling te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Edgar van Bonte Middag voor ouderen te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Hans van Bonte Middag voor ouderen te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Menno en Jet van de Sterwandeling te gaan.

 Klik hier om naar de slideshow van Miranda van de Bingo avond te gaan.

 Klik hier (PDF) voor de tekst van Cor Lam, die voorgedragen is door de voorzitter van Stichting SLOEP Wim Bekenkamp


2 mei 2019 

 

Klik hier om naar de slideshow van Edgar van de Korenavond te gaan. 


3 mei 2019 

 

Klik hier om naar de slideshow van Ben van het WK Voetbal te gaan.

Kilk hier om naar de slideshow van Hans van het WK Voetbal te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Ben van de Knutselmarathon te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Ben van de Kinderplaybackshow te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Hans van de Kinderplaybackshow te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Miranda van de Ronde van Loosdrecht te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Laurence van de Feestavond met ABBA Fever te gaan.

Uitslagen Ronde van Loosdrecht

500 meter

Jongens:
1. Leon
2. Milo
3. Marijn

Meisjes:
1. Marjolein
2. Merel
3 Fay

1000 meter

Jongens
1. Florian
2. Thijmen
3. Daan

Meisjes
1. Isa
2. Esmee
3. Isabella

Helaas is de Ronde van Loosdrecht na deze laatste wedstrijd i.v.m. de grote brand in Loosdrecht afgebroken. Dit had te maken met het noodzakelijke gebruik van de wegen van het parcours door hulp- en ander verkeer.

 


4 mei 2019 Dodenherdenking

 

Klik hier om naar de slideshow van Frank van de Dodenherdenking te gaan.

Video van Edgar en Paul van de Dodenherdenking:

 

Het fragment (4 min) van de herdenking, waarbij Tyler McCullough en Isa Napjus 
het prachtige lied "Imagine" van John Lennon zingen.


5 mei 2019 Bevrijdingsdag

 

Klik hier om naar de slideshow van Miranda van de Bootcamp te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Cora van de o.a. Darten en Palingroken te gaan.

Klik hier om naar de slideshow van Miranda van de Zeskamp te gaan.


6 mei 2019 trekking loterij

 

Klik hier om naar de slideshow van Ben van de trekking van de Loterij te gaan.

 

Uitslag loterij en Logospel

Klik hier om de uitslag als PDF in een nieuw venster te openen.